Ajurweda

ABHYANGA

Jeden z najważniejszych zabiegów Ajurwedy. Masaż całego ciała wykonywany z użyciem olejów ziołowych działa głęboko odprężająco. Koi układ nerwowy, pobudza działanie układu krążenia, dotlenia komórki ciała oraz poprawia pracę narządów wewnętrznych. Wpływa na poprawę samopoczucia fizycznego i psychicznego.
Czas zabiegu: 75 min

JAMBIRA PINA SWEDA

Masaż stemplami - pielęgnacyjny rytuał polegający na wykorzystaniu "sakiewek" wypełnionych wkładem odzwierciedlającym jedną z ajurwedyjskich receptur. Działa detoksykacyjnie i napotnie. Wpływa na zmniejszenie tkanki tłuszczowej, eliminuje toksyny z organizmu, rozgrzewa i ujędrnia skórę. Stemple są w 100% naturalne, a także jednorazowego użytku.
Czas zabiegu: 75 min

SHIROABHYANGA

Olejowy masaż głowy. Niezwykle przyjemna forma masażu, mająca na celu rozluźnienie najbardziej napiętych obszarów ciała, głowy, karku, dekoltu oraz ramion. Niejednokrotnie określany jako zabieg pozwalający na chwilowe oderwanie się od rzeczywistości i trosk dnia codziennego. Specjalna kompozycja olejowa używana do masażu sprawia, że włosy po zabiegu stają się wyjątkowo miękkie i odżywione.
Czas zabiegu: 30 min

UPANHASVEDA

Intensywny masaż pleców, przy użyciu niewielkiej ilości oleju ajurwedyjskiego. Podczas masażu opracowywane są obszary: karku, ramion, pleców oraz okolica okołołopatkowa. Uzyskane odczuwalne rozgrzanie i przekrwienie tkanek pozwala na rozluźnienie nawet najgłębszych napięć w mięśniach.
Czas zabiegu: 30 min

Zadzwoń

604 281 616

Napisz

kontakt@magia-dotyku.pl