O mnie

Anna Nowacka

Terapeuta spa i wellness

Jeśli miałabym wybrać, co w życiu zachwyca mnie najbardziej, to jest to jego przewrotność. Ostatnie lata pokazały, że to właśnie ona potrafi zaprowadzić nas w miejsca, o których nigdy nie myśleliśmy, że się znajdziemy. W taki oto sposób z korporacyjnej bieganiny przewrotność poniosła mnie do miejsca relaksu, wyciszenia, zapalonych świec i rozgrzanych olejów.

Okoliczności życia spowodowały, że musiałam znaleźć nową drogę, poszukać nowego pomysłu na siebie. W pewnym stopniu odpowiedź na moje wołania przyszła do mnie sama. Zaintrygowana mądrością ajurwedy, zaczęłam pogłębiać swoją wiedzę w tym kierunku, aż rozpoczęłam kurs, kończąc go jako certyfikowany konsultant tej starohinduskiej sztuki leczenia. Na tym jakże intensywnym kursie zrozumiałam jak skomplikowaną i spójną machiną jest ludzki organizm. Tam również zaczęłam swoją przygodę z masażem, co pochłonęło mnie bez reszty. Idąc za ciosem, kontynowałam szkolenia zdobywając tytuł terapeuty SPA & WELLNESS o specjalności masaże orientalne i ajurwedyskie, jednocześnie szkoląc się jako technik masażu leczniczego (masaż sportowy, segmentarny, izomeryczny, stawowy oraz tapy). Głodna wiedzy zdobyłam certyfikat z masażu Kobido. Jest to masaż głowy, twarzy i ramion. Jest on nie tylko naturalnym sposobem na jędrną i gładką skórę, przede wszystkim pozwala pozbyć się wszelkich napięć gromadzących się w mięśniach, stłumionych emocji, niewypowiedzianych słów.

Zdobyta wiedza pozwala mi podejść do pacjenta w sposób holistyczny. Ajurweda rozjaśnia wiele tajemnic ludzkiego ciała i duszy, a to w połączeniu z masażem leczniczym sprawia, że patrzę na człowieka jako całość. Ludzkie ciało zawsze upomni się o swoje, a nasza historia wyryta jest na nim wielkimi literami. Napięte mięśnie, zgarbiona postawa ciała, bolące plecy czy męczące bóle głowy – one nigdy nie są problemem samym w sobie, a mają swój początek o wiele wiele wcześniej. Dlatego jeśli czujesz, że potrzebna jest Ci moja pomoc, zapraszam, abyśmy przy blasku świec i dźwiękach relaksacyjnej muzyki mogli się z Twoim problemem uporać. Również jeśli potrzebujesz oderwać się od swoich myśli i trosk, zapraszam na chwile naprawdę głębokiego relaksu.., bo kto wie, jeśli pozbędziesz się swoich bólów i napięć, gdzie poprowadzi Cię pisana Tobie przewrotność.

 

Certyfikaty

Zadzwoń

604 281 616

Napisz

kontakt@magia-dotyku.pl