Masaże orientalne

RATNAABHYANGA

Masaż gorącymi kamieniami półszlachetnymi naturalnymi olejami ziołowymi. Jest głęboko wyciszający, redukujący napięcia mięśni, redukujący stres oraz wpływa na ogólną regenerację organizmu.
Czas zabiegu: 75 min

LOMI LOMI

Tradycyjny masaż hawajski wykonywany przedramionami Zapewnia masowanemu odczucia głębokiego odprężenia i relaksu. Uwalnia ciało z negatywnych emocji, fizycznych i psychicznych ograniczeń. W czasie zabiegu terapeuta pracuje miękko, płynnie i synchronicznie w rytm muzyki.
Czas zabiegu: 75 min

MASAŻ BALIJSKI

Masaż łączący w sobie wiele technik takich jak akupresura, ajurweda, refleksologia, stretching i aromaterapia. Dzięki takiej kombinacji technik przynosi ukojenie głębokim napięciom mięśniowym oraz stymuluje pracę całego organizmu.
Czas zabiegu: 75 min

MASAŻ TAJSKI STÓP

Intensywny masaż stóp. Redukuje uczucie obolałych i ociężałych nóg, oczyszcza organizm z toksyn, wspomaga układ odpornościowy, układ hormonalny, pracę narządów wewnętrznych i całego organizmu.
Czas zabiegu: 60 min

Masaże twarzy

KOBIDO - MASAŻ JAPOŃSKI TWARZY

Naturalny lifting bez skalpela - masaż pozytywnie wpływający na wygląd skóry oraz na cały organizm. Niweluje napięcia mięśni twarzy, które powodują powstawanie zmarszczek mimicznych. Zmniejsza widoczne efekty starzenia się skóry, zapobiega ich pogłębianiu. Wpływa na zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny.
Czas zabiegu: 75 min

Masaże ujędrniające i odchudzające

MODELUJĄCY MASAŻ BAMBUSAMI

Inaczej zwany Bamboo Cho Massage, wykonywany zestawem kijków i mioteł bambusowych. Działa drenująco, modelująco, wspomaga odchudzanie i walkę z cellulitem. Zabieg wspomaga redukcję nagromadzonych złogów i toksyn z organizmu.
Czas zabiegu: 75 min

UDVARTANA

Intensywny masaż z użyciem kompozycji sproszkowanych ziół i tradycyjnych olei ajurwedyjskich. Oprócz perfekcyjnie gładkiej i nawilżonej skóry po zabiegu, jedną z jego największych zalet jest intensywne pobudzenie komórkowej przemiany materii oraz usprawnienie pracy układu krążenia, co wpływa na usunięcie nadmiaru wody z organizmu oraz modelowanie sylwetki.
Czas zabiegu: 75 min

Zadzwoń

604 281 616

Napisz

kontakt@magia-dotyku.pl